Polecamy następujące usługi:

Accent Prime – przywracamy młodość

Z wiekiem konsystencja i witalność skóry ustępuje miejsca pierwszym oznakom starzenia – zmarszczkom i zwiotczeniu skóry. Accent Prime wykorzystuje wysoką częstotliwość energii fali radiowej do ujędrnienia i poprawienia gęstości skóry, dzięki czemu wygląda ona młodziej i zdrowiej, a także poprawia ogólny koloryt skóry.

Depilacja laserowa

Laser diodowy LightSheer amerykańskiej firmy Lumenis skutecznie usuwa niechciane włosy będąc przy tym bezbolesnym, bezinwazyjnym i nie uszkadzającym skóry. Bezpieczeństwo stosowania lasera LightSheer DESIRE zostało potwierdzone respektowanym na całym świecie certyfikatem amerykańskiego Urzędu ds. Żywności i Leków FDA, który pozwala na użycie urządzenia zarówno w medycynie ogólnej jak i medycynie estetycznej oraz dermatologii.

Zabiegi Declare

Declaré Switzerland to linia selektywnych kosmetyków stworzona w Szwajcarii pod koniec lat 70-tych, specjalnie na potrzeby skóry wrażliwej jako produkty pielęgnacyjne o wyjątkowej tolerancji. Każdy kosmetyk został przebadany dermatologicznie, aby zapewnić optymalną tolerancję przez skórę wrażliwą oraz skuteczne, potwierdzone działanie.

Peelingi Rhonda Allison

Peelingi Rhonda Allison – światowy lider na amerykańskim rynku w dziedzinie medycyny estetycznej od 30 lat. Produkty są używane w gabinetach kosmetologicznych, medycyny estetycznej, odnowy biologicznej, chirurgii plastycznej, a także w codziennej pielęgnacji domowej. Rhonda Allison to nowoczesne kosmeceutyki oparte na peptydach. Wszystkie produkty pozyskiwane są z naturalnych zasobów, nie posiadają szkodliwych związków chemicznych.

Mezoterapia – rewitalizacje

Jest to metoda lecznicza znana w medycynie od lat. Po raz pierwszy zabiegi mezoterapii zostały przeprowadzone w 1950 roku we Francji przez Michela Pistora. Mezoterapia jest wykorzystywana nie tylko w medycynie estetycznej, ale również w medycynie sportowej (np. leczenie uszkodzeń ścięgien i więzadeł), w chirurgii (np. przyspieszanie procesów gojenia ran po zabiegach, terapia owrzodzeń i oparzeń), w internie (np. leczenie przewlekłych stanów zapalnych, przewlekłych zespołów bólowych, w leczeniu otyłości).

Zabieg bezinwazyjnego liftingu powiek

ZABIEG BEZINWAZYJNEGO LIFTINGU POWIEK PRZY WYKORZYSTANIU URZĄDZENIA PLASMA IQ JEST:

  • Bezinwazyjny – polecany dla osób, które nie chcą decydować się na zabieg chirurgiczny (blefaroplastyka),
  • Precyzyjny - mikrowiązka plazmy działa jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry,
  • Dający natychmiastowy efekt - efekty widoczne już po pierwszym zabiegu
  • Bezpieczny - bezpieczny dla osób z rozrusznikami serca oraz innych pacjentów, u których zabiegi z zastosowaniem prądu są przeciwwskazane
Zabieg firmowy spersonalizowany

Oferta zabiegu przygotowana dla osób, u których obserwuje się kilka problemów estetycznych, konieczne jest opracowanie zabiegu z wykorzystaniem różnych preparatów na różne okolice twarzy, szyi, dekoltu, pleców marki Declare, Rhonda Allison, World Dermic