Lekarz specjalista w dziedzinie: rehabilitacja narządu ruchu, rehabilitacja medyczna, balneoklimatologia, balneologia - Częstochowa

Częstochowa

Zakres obowiązków:

  • udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu rehabilitacji leczniczej
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej

Wymagania:

  • dyplom ukończenia uczelni medycznej
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • specjalizacja w dziedzinie rehabilitacja narządu ruchu, rehabilitacja medyczna, balneoklimatologia, balneologia
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych z pacjentem
  • odpowiedzialność i wysokie standardy etyki zawodowej

Oferujemy:

  • pracę w zespole fachowców z zakresu rehabilitacji, przyjazną i koleżeńską atmosferę, elastyczny czas pracy (możliwość wzajemnego ustalenia formy umowy, ram współpracy i wysokości wynagrodzenia)
Pielęgniarka - Częstochowa

  • wykonywanie czynności pielęgniarskich

Wymagania:

  • wykształcenie pielęgniarskie i aktualne prawo wykonywania zawodu
  • wymagane kwalifikacje w postaci ukończonego kursu kwalifikacyjnego lub specjalizacji w dziedzinie opieki długoterminowej lub pielęgniarstwa: środowiskowego, rodzinnego, zachowawczego, środowiskowo-rodzinnego, przewlekle chorych i niepełnosprawnych, geriatrycznego lub paliatywnego
  • sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne warunki pracy
  • forma zatrudnienia stała lub dodatkowa
  • przyjazne środowisko pracy
Fizjoterapeuta - Częstochowa

  • wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych

Wymagania:

  • dyplom ukończenia uczelni
  • dyplom ukończenia kursów i szkoleń w zakresie metod fizjoterapeutycznych
  • umiejętność pracy zespołowej
  • łatwość nawiązywania kontaktów społecznych

Oferujemy:

  • pracę w różnych zakresach rehabilitacji medycznej

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”*

    * - Pola wymagane