OPIS TERAPII


Fala uderzeniowa, ujędrnianie ciała. To innowacyjne urządzenie wykorzystujące fale akustyczne, które działają na wyznaczony obszar tkanek naszego ciała. Wpływa to dobroczynnie na regenerację i odbudowę tkanek oraz wzmaga produkcję kolagenu. Dzięki terapii poprawia się przemiana wewnątrz komórkowa,  zmniejszeniu ulegają obrzęki, usuwane są uboczne produkty przemiany materii.


Fale akustyczne emitowane przez urządzenie to pneumatycznie generowane fale mechaniczne charakteryzujące się skokowym wzrostem ciśnienia, wysoką amplitudą i brakiem okresowości. Wyzwalane przez aplikator fale energii są efektem transformacji energii kinetycznej wytwarzanej przez sprężone powietrze z kompresora. Energia przenika przez tkankę i jest przenoszona w głąb w formie skoncentrowanych fal akustycznych rozpraszanych przez specjalnie zaprojektowany aplikator.

EFEKTY ZABIEGU

Przemodelowanie kolagenu – proces  powodowany uderzeniami impulsów energii, dzięki któremu uwalniane są lecznicze czynniki stymulujące rozrastanie się fibroblastów. Proces ten prowadzi do powstawania nowych zagęszczonych pasm kolagenu.

Eliminacja złogów – udrożnienie systemu odprowadzania limy  przyspiesza usuwanie złogów limfatycznych oraz ubocznych produktów przemiany materii. Prowadzi to do redukcji cellulitu i szybszej regeneracji tkanek.

KORZYŚCI TERAPII

    • Redukcja cellulitu,
    • Ujędrnianie, wygładzanie skóry,
    • Zwiększenie elastyczności i napięcia skóry,
    • Redukcja obrzęków.